Zapytanie ofertowe:

w związku z realizowaniem na terenie przedszkola projektu "Wyrównajmy szanse z AWP":

Olsztyn, dn.: 30.06.2017 r.

ZAMAWIAJĄCY Stowarzyszenie Oświatowo – Edukacyjne

„Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG – WARM

10-271 Olsztyn, ul. Jagiellońska 8

NIP 7393439988, REGON 519632014

ROZEZNANIE RYNKU – ZAPYTANIE OFERTOWE

ZADANIE 3 – Prace adaptacyjne dostosowujące dwie toalety do potrzeb dzieci i opiekunów.

1. Zgodnie z postanowieniami Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020, Stowarzyszenie Oświatowo – Edukacyjne „Przyjaciele Nauki na Warmii” LOG-WARM kieruje zaproszenie do złożenia informacji cenowej dotyczącej wartości zamówienia planowanych prac adaptacyjnych dostosowujących dwie toalety do potrzeb dzieci i opiekunów, do projektu „Wyrównajmy szanse z AWP” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 w ramach Priorytetu 2. Kadry dla gospodarki, Działania 2.1 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej.

2. Opis przedmiotu zamówienia: Zadanie polegać będzie na remoncie dwóch łazienek przedszkolnych o łącznej powierzchni 50 m2 . W ramach usługi wymagane jest ułożenie płytek terakoty i glazury na łącznej powierzchni 135 m2 , montaż 6 szt. kompaktów WC wraz z deskami sedesowymi; montaż 6 szt. umywalek małych wraz z kranami, montaż 2 szt. umywalek dużych wraz z kranami; montaż 2 szt. zlewów gospodarczych wraz z kranami; montaż 2 szt. przegród łazienkowych; montaż 2 szt. brodzików prysznicowych wraz ze słuchawkami prysznicowymi.

3. Termin realizacji usługi: od 01.07.2017 r. do 31.07.2017 r.

4. Kryterium oceny ofert: cena 100%.

5. Wartość robót budowlanych (usługa i materiały) powinna zawierać koszt całkowity realizacji przedmiotu zamówienia przedstawionego w pkt. 2 oraz musi być podana w złotych polskich jako kwota netto i brutto.

6. Zaproszenie do złożenia informacji cenowej składane jest w celu rozeznania rynku i odpowiedź na zaproszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc.

(-) Nelly Antosz

Oświadczam, że zapoznałem/am się z wyżej opisanym rozeznaniem rynku i nie wnoszę uwag do przedstawionych w opisie informacji oraz spełniam warunki udziału w postępowaniu. Informuję, że cena za wykonanie niniejszego zamówienia wynosi:

Zadanie

Cena netto

Cena brutto
Prace adaptacyjne dostosowujące dwie toalety do potrzeb dzieci i opiekunów

..............................................................................................................

(data, podpis osoby upoważnionej do reprezentowania Wykonawcy)

Oferta do pobrania:

/userfiles/projekt_unijny_2017/rozeznanie_rynku_remont_lazienek.pdf

PROJEKT REKRUTACJA:

Rozpoczynamy rekrutację do projektu "Wyrównajmy szansę z AWP". Poniżej znajdują się dokumenty rekrutacyjne :