Ważki - dzień zielony.

15.03 Ważki świętowały Zielony Dzień w Przedszkolu. Przedszkolacy przynosili zielone owoce lub warzywa i wspólnie próbowali tych zdrowych smakołyków. Cały dzień obfitował w wiele zabaw. Do sali zawitał pan Brokuł, który pędząc do sali Ważek w pośpiechu pogubił owoce i warzywa. Dzieci z chęcią pomogły je wszystkie odnaleźć. Każda Wazka mogła mieć również obrazek na policzku wybranego przez siebie zielonego owoca luba warzywa. Każdy mógł skomponować, według własnego uznania, swoją zieloną kanapkę, a na deser skosztować pysznego, zielonego koktajlu. Eksperymentowaliśmy z kolorami, by w efekcie otrzymać kolor zielony.Na koniec dzieci miały za zadanie ułożyć żabkę z rozsypanych elementów.Dzień był pełen zielonych wrażeń.