Akademia wychowania przedszkolnego

Czas zajęć adaptacyjnych już za nami.

Czas zajęć adaptacyjnych już za nami . Teraz nasze przedszkolaki miło spędzają czas na nauce i zabawie w naszym przedszkolu . Spędzają czas w ogrodzie , odpoczywają i jedzą smaczne obiadki .W naszej najmłodszej grupie przedszkolnej w Ważkach podczas adaptacji dzieci robiły prace plastyczne takie jak: jeż z masy solnej oraz malowane kwiatków z gąbki styropianowej. Zaproszeni zostali również trenerzy piłki nożnej, którzy przeprowadzili zajęcia ruchowe dla naszych dzieci. Było dużo ćwiczeń ruchowych oraz fajnych zabaw integracyjnych. Razem z trenerami odwiedziła dzieci maskotka ptak kormoran, który wzbudził wśród dzieci wiele emocji. Niektóre dzieci były bardzo zaciekawione maskotką. Na końcu zrobiono sobie wspólne zdjęcie.