Akademia wychowania przedszkolnego

Świetliki - podchody

Grupa Świetliki miała nietypowy Pierwszy Dzień Wiosny, ponieważ dostali specjalny list od samej Pani Wiosny! List zawierał instrukcję, która nakazywała dzieciom odszukać lokalizację kopert ukrytych w salach innych grup. Każda kopertka zawierała zadania do wykonania przez dzieci (wymienić oznaki wiosny, wykonać zadanie matematyczne, wskazać ptaki przylatujące na wiosnę, odpowiedzieć na pytania prawda/fałsz czy odpowiednio zareagować na sygnały w czasie zabawy).Również "pomocnicy" Pani Wiosny nie byli tacy łaskawi. Aby otrzymać zostawione przez nią koperty dzieci musiały między innymi wykonać przysiady i pajacyki, przytulić 5 dziewczyn, pocałować panią Marzannę, przebiec jak najszybciej określony odcinek czy ustawić równo kubeczki.Dzieci z każdym zadaniem poradziły sobie znakomicie, a zdobytą w czasie zabawy wiedzę sprawdziły na naszym placu przedszkolnym! Dziękujemy wszystkim grupom za przyłączenie się do naszej zabawy w podchody:) Zdjęcia w galerii.