Akademia wychowania przedszkolnego

To była niezwykła przygoda

To była niezwykła przygoda :). Dwa miesiące temu grupa "Biedronki" w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury" wysłała w podróż po polskich przedszkolach pluszowego misia. Leoś - bo takie nadano mu imię - odwiedził : Lutynię, Słupsk, Lublin, Tychy, Opole, Drobin, Gliwice , Czosnów i Koło, by wrócić do Olsztyna. :) Można sobie spróbować wyobrazić, jaka radość zapanowała wśród dzieci, gdy wspólnie z panią otworzyły kopertę z Leosiem w środku. Przedszkolaki wyściskały misia, przeczytały mu bajkę i zabrały go do zabawy. W międzyczasie oglądano dziennik podróży Leosia, z którego Biedronki dowiedziały się, jakie bajki czytano ich pluszowemu przyjacielowi. Było ich sporo, wśród nich opowieść o Franklinie, słoniu Elmerze, Kubusiu Puchatku.