Akademia wychowania przedszkolnego

W dniu 13.01.2017 r. ...

W dniu 13.01.2017 r. na terenie Gimnazjum nr 11 odbył się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W imprezie brały udział : Gimnazjum nr 11, NSP „Jedenastka” i Publiczne Przedszkole nr 16.
Uczniowie szkół i przedszkolaki zaprezentowali swoje talenty (taniec, akrobatyka, śpiew, gra na instrumentach), a kiermasze, licytacje, degustacje ciast oraz przeróżnych smakołyków dopełniły całości. Dzielni wolontariusz zbierali pieniądze do puszek i naklejali czerwone serduszka wszystkim przybyłym na naszą imprezę. Z tej okazji pragnę gorąco podziękować Dyrektorom ,Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom uczniów Gimnazjum nr 11, NSP „Jedenastka”, Publicznego Przedszkola nr 16, oraz uczniom i przedszkolakom, biorącym czynny udział w imprezie. Dziękuję za stworzenie magicznego, radosnego klimatu, który pozwolił nam zebrać dodatkową kwotę na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów, bo w tej akcji liczy się przecież każda złotówka. Pozdrawia serdecznie „Siema”
Koordynator Placówek Edukacyjnych LOG –WARM
Nelly Elżbieta Antosz